Боенка Disney Megacolor

Додади коментар

Боенка Disney Megacolor

Боенка Disney Megacolor

340,00 ден.
Шифра на производ: 2Д658132

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Новата боенка на Disney Megacolor е идеална за бескрајни часови креативна активност на училиште, дома и во движење. Марка: Disney. Димензии на блокот за цртање: А4. Вклучува: 128 страници за боење, налепници во 4 дизајни.Посебните боенки на најпопуларните детски ликови на Disney нудат бескрајни моменти на боја и креативност за момчињата и девојчињата!

Останати производи од оваа група

Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

650,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

500,00 ден.
Во кошничка

570,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места