Додади коментар

Артемида

Артемида

450,00 ден.
405,00 ден.
Шифра на производ: 7600794

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

И ете како се шверцува недозволена стока во Артемида. Не е воопшто комплицирано. Ви треба само еден корумпиран службеник, а посебно се препорачува да го познавате од својата шеста година. Пренесувањето на стоката до Артемида... е тоа е веќе друга приказна. Подоцна повеќе за тоа. Можев да земам повеќе пакети и да ги однесам наоколу, но овој пакет беше посебен. Отидов до мојата електрична колич¬ка и седнав зад управувачот. Не велам дека количката ми беше многу потребна – Артемида не е правена за да се движат многу возила по неа – но така бев побрза и можев да направам повеќе доставки. Бидејќи ме плаќаат по извршена испорака, таквата инвестиција се исплатува. Мојата количка е тешка за управува¬ње, но е добра за пренесување тешки пакети.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

350,00 ден.
245,00 ден.
Во кошничка

275,00 ден.
192,00 ден.
Во кошничка

340,00 ден.
238,00 ден.
Во кошничка

400,00 ден.
280,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
255,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места