Додади коментар

Во светот на чудата - БАЛ

Во светот на чудата - БАЛ

158,00 ден.
Шифра на производ: 7100583

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Во сликовницава те чека чудесниот свет на принцезите. Откриј ги нивните доживувања и украси ги страниците со светкави самолепливи сликички. Со оние што ќе ти останат, украси ги тетратките, книгите и други предмети... Среќен пат во кралството на мечтите!

Останати производи од оваа група

Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

158,00 ден.
Во кошничка

189,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места