Додади коментар

ТОРБА ЗА ОКОЛУ ПОЈАС

ТОРБА ЗА ОКОЛУ ПОЈАС

1100,00 ден.
Шифра на производ: 2Г535366

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ТОРБА ЗА ОКОЛУ ПОЈАС ГАБОЛ, 35*13*6СМ.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

800,00 ден.
Во кошничка

1500,00 ден.
Во кошничка

700,00 ден.
Во кошничка

900,00 ден.
Во кошничка

900,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места