Додади коментар

ТОРБА ЗА ОКОЛУ ПОЈАС

ТОРБА ЗА ОКОЛУ ПОЈАС

1100,00 ден.
935,00 ден.
Шифра на производ: 2Г535367

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ТОРБА ЗА ОКОЛУ ПОЈАС ГАБОЛ 20*24*2СМ.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1400,00 ден.
1190,00 ден.
Во кошничка

1950,00 ден.
1657,00 ден.
Во кошничка

800,00 ден.
680,00 ден.
Во кошничка

1900,00 ден.
Во кошничка

1400,00 ден.
1190,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места