1000 Прашања и одговори

Додади коментар

1000 Прашања и одговори

1000 Прашања и одговори

995,00 ден.
696,00 ден.
Шифра на производ: 7500749

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Преполна со интересни факти и необични прашања, оваа енциклопедија содржи информации за секое љубопитно дете, од диносауруси, птици и океани до средновековни замоци и високоразвиена вселенска технологија.

Спецификација

Останати производи од оваа група

Во кошничка

490,00 ден.
416,00 ден.
Во кошничка

900,00 ден.
630,00 ден.
Во кошничка

2000,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
136,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
136,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места