ЈАС СУМ ТИНЕЈЏЕРКА

Додади коментар

ЈАС СУМ ТИНЕЈЏЕРКА

ЈАС СУМ ТИНЕЈЏЕРКА

250,00 ден.
175,00 ден.
Шифра на производ: 9100299

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 11 Тетово
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 16 Скопје, Лептокарија
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Центар
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе

Лицето преполно со мозолчиња, се појавуваат влакна на нозете, телото започнува да се заоблува... Пубертетот носи безброј промени, како физички, така и во начинот на размислување. А тоа предизвикува разни сомнежи. Оваа книга, напишана на многу едноставен начин, може да послужи како водич за разрешување на најзначајните сомнежи кои се јавуваат во овој период на растење и созревање. Тврд повез 47 страници Димензии: 17х25

Останати производи од оваа група

Во кошничка

590,00 ден.
413,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
175,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
175,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
175,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
245,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места