Додади коментар

ЈАС СУМ ТИНЕЈЏЕР

ЈАС СУМ ТИНЕЈЏЕР

250,00 ден.
Шифра на производ: 9100298

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Вистина е дека многу сте пораснале или пак, кај вас сѐ уште не се забележуваат никакви промени, та сте загрижени зошто сте останале ниски или малку пополни од останатите, или пак сте премногу слаби... Во пубертетот, физичките промени може толку брзо да се случуваат, така што во некои случаи, нема доволно време да се свикнете на нив, додека пак, кај други, се чини, никогаш нема да се случат! Тој е прекрасен период за повеќето момчиња и девојчиња, а истовремено сложен за многумина од нив. Еден едноставен водич како овој, може да ви помогне на вашиот пат! Тврд повез 47 страници Димензии: 17х25

Останати производи од оваа група

Во кошничка

350,00 ден.
140,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
140,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
125,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
140,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
120,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места