ИГРАЧКА БЛОК ТЕК, 3 ФИГУРИ

Додади коментар

ИГРАЧКА БЛОК ТЕК, 3 ФИГУРИ

ИГРАЧКА БЛОК ТЕК, 3 ФИГУРИ

220,00 ден.
176,00 ден.
Шифра на производ: 2М22489

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ИГРАЧКА БЛОК ТЕК, 3 ФИГУРИ, 14*4*10СМ.

Производител

Милениум

Останати производи од оваа група

Во кошничка

70,00 ден.
56,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
Во кошничка

3500,00 ден.
2800,00 ден.
Во кошничка

2500,00 ден.
2250,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места