Додади коментар

ЛУЛАШКА

ЛУЛАШКА

1399,00 ден.
Шифра на производ: 2М09603

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ЛУЛАШКА 34*28*43СМ.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

650,00 ден.
Во кошничка

3500,00 ден.
Во кошничка

2500,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
Во кошничка

3500,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места