Мојот прв германски сликовен речник

Додади коментар

Мојот прв германски сликовен речник

Мојот прв германски сликовен речник

250,00 ден.
200,00 ден.
Шифра на производ: 7500741

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Мојот прв германски сликовен речник претставува основна алатка за почетно изучување на германскиот јазик. Преку илустрации прикажани се основните поими што треба детето да ги совлада и разбере. Преку овој речник учењето на германскиот јазик ќе биде лесно и забавно!

Останати производи од оваа група

Во кошничка

300,00 ден.
240,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
120,00 ден.
Во кошничка

595,00 ден.
238,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
360,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места