АРОМАТИЗИРАНА СОЛ ЗА БАЊА

Додади коментар

АРОМАТИЗИРАНА СОЛ ЗА БАЊА

АРОМАТИЗИРАНА СОЛ ЗА БАЊА

300,00 ден.
Шифра на производ: 2А40902

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

900 гр. - РОЗА

Останати производи од оваа група

Во кошничка

300,00 ден.
Во кошничка

220,00 ден.
187,00 ден.
Во кошничка

2500,00 ден.
Во кошничка

70,00 ден.
59,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места