АРОМАТИЗИРАНА СОЛ ЗА БАЊА, 900ГР. - ЛАВАНДА

Додади коментар

АРОМАТИЗИРАНА СОЛ ЗА БАЊА, 900ГР. - ЛАВАНДА

АРОМАТИЗИРАНА СОЛ ЗА БАЊА, 900ГР. - ЛАВАНДА

300,00 ден.
Шифра на производ: 2А40900

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Останати производи од оваа група

Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
153,00 ден.
Во кошничка

650,00 ден.
552,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
297,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
382,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места