ЕДУКАТИВНА ЛАБОРАТОРИЈА, СО СЛАЈМ

Додади коментар

ЕДУКАТИВНА ЛАБОРАТОРИЈА, СО СЛАЈМ

ЕДУКАТИВНА ЛАБОРАТОРИЈА, СО СЛАЈМ

2000,00 ден.
1600,00 ден.
Шифра на производ: 2Л68685

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Останати производи од оваа група

Во кошничка

300,00 ден.
240,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
240,00 ден.
Во кошничка

3500,00 ден.
2800,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
136,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
240,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места