Женски разговори

Додади коментар

Женски разговори

Женски разговори

350,00 ден.
245,00 ден.
Шифра на производ: 7600866

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Душан Радовиќ Еден од најпознатите современи српски автори Душан Радовиќ, познат по својата проникливост и уникатен хумор со кој успева да ги разбие сите стереотипи и аномалии на современото живеење, во оваа своја книга ни ги открива „тајните“ на машко-женските односи. „Женски разговори“ нема да остави никого рамнодушен и ќе ве насмее од срце, а сите, буквално сите, ќе се најдат помалку или повеќе на страниците на ова дело. За популарноста на оваа книга говори и фактот што според ова дело, Театар „Славија“ од Белград, како и многу други театри од Србија имаат поставено истоимени успешни и популарни претстави на своите репертоари, кои имаат гостувано и кај нас. Мек повез 164 стр. Формат: 14 х 20

Останати производи од оваа група

Во кошничка

275,00 ден.
192,00 ден.
Во кошничка

320,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
240,00 ден.
Во кошничка

330,00 ден.
231,00 ден.
Во кошничка

420,00 ден.
294,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места