ДЕСЕТ СОСТАНОЦИ НАСЛЕПО

Додади коментар

ДЕСЕТ СОСТАНОЦИ НАСЛЕПО

ДЕСЕТ СОСТАНОЦИ НАСЛЕПО

400,00 ден.
Шифра на производ: 7600891

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Дали би дозволиле вашето семејство да изигрува стројник за да ви помогне да преболите скршено срце? „10 состаноци наслепо“ од Ешли Елстон е совршено божиќно задоволство: прекрасна, пријатна, забавна романса за тинејџери и возрасни која ќе ви овозможи за момент да избегате од реалноста. Софи сака само една работа за Божиќ – да го помине слободното време со своето момче Грифин. Па така, кога ќе дознае дека нејзините родители планираат патување за да ја посетат сестра ѝ за време на празникот, Софи ги преколнува да остане со баба ѝ и дедо ѝ и со своето вревливо пошироко семејство. Но, Грифин ѝ раскинува... и таа е уништена. Баба ѝ на Софи мрази да ја гледа толку разочарана, па смислува (не толку) брилијантен план да ѝ го одвлече вниманието за да не биде толку тажна. Во текот на следните десет дена, различни членови на семејството ќе ѝ организираат на Софи десет состаноци наслепо, што звучи навистина непријатно. . . Кога Грифин неочекувано ќе се појави, барајќи втора шанса, Софи ќе биде збунета повеќе од кога било претходно... затоа што можеби, само можеби, во меѓувреме почнала да чувствува нешто кон некој друг. Некој кој дефинитивно не е достапен.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

320,00 ден.
Во кошничка

175,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

290,00 ден.
Во кошничка

290,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места