ПАТУВАМЕ ВО СКАЗНОВИЈА

Додади коментар

ПАТУВАМЕ ВО СКАЗНОВИЈА

ПАТУВАМЕ ВО СКАЗНОВИЈА

300,00 ден.
150,00 ден.
Шифра на производ: 7600889

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ПАТУВАМЕ ВО СКАЗНОВИЈА Глигор Поповски Најголема вредност на овие сказни е начинот на кој тие му се нудат на читателот и како четиво и како своевидна покана за нови, бесконечно многу сказнувања. Според јунаците на овие сказни, светот на волшепствата со својата убавина и добрина нема ни крај ни почеток, туку јури како некој сказна-воз. Секој од нас некаде си ја има својата Сказновија.

Повез

Мек повез

Број на страници

192

Останати производи од оваа група

Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
140,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
70,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
210,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
175,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места