ДРН-ДРН И МОРЕТО ОД ПРИКАЗНИ

Додади коментар

ДРН-ДРН И МОРЕТО ОД ПРИКАЗНИ

ДРН-ДРН И МОРЕТО ОД ПРИКАЗНИ

300,00 ден.
240,00 ден.
Шифра на производ: 7600888

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ДРН-ДРН И МОРЕТО ОД ПРИКАЗНИ Трајче Кацаров Драмата Дрн-дрн и морето од приказни од авторот Трајче Кацаров претставува интересен, волшебен сплет на реалното и на имагинарното. Авторот на еден вешт начин, навидум преку едноставен пристап, го врамува дејствието во единаесет часот од денот, во единаесетчасовен период, во осумнаесет сцени, преку ликови кои носат имиња навидум интересни за детскиот свет. Формат: 14 х 20

Останати производи од оваа група

Во кошничка

200,00 ден.
160,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
160,00 ден.
Во кошничка

209,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
160,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места