Додади коментар

ПРЕВРТЕНА ПРИКАЗНА

ПРЕВРТЕНА ПРИКАЗНА

300,00 ден.
240,00 ден.
Шифра на производ: 7600886

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ПРЕВРТЕНА ПРИКАЗНА Снежана Иљоска-Наумовска Превртена приказна од Снежана Иљоска Наумовска им е наменета за најмладите читатели, оние чијшто влез во литературата го одбележуваат приказните и коишто допрва треба да го усвојат восприемањето на подолгата наративна форма којашто поврзува повеќе наративни нишки. Мек повез 46 стр. Формат: 14 х 20

Останати производи од оваа група

Во кошничка

100,00 ден.
80,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
240,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
240,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
240,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места