МАЛКУ СТРАШНА ПРИКАЗНА

Додади коментар

МАЛКУ СТРАШНА ПРИКАЗНА

МАЛКУ СТРАШНА ПРИКАЗНА

200,00 ден.
160,00 ден.
Шифра на производ: 7600885

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

МАЛКУ СТРАШНА ПРИКАЗНА Виолета Ѓуровска Малку страшна приказна доаѓа со „Упатство за употреба“ во кое се вели: „Не почнувајте да ја читате оваа книга ако не сте доволно големи, ниту ако не сте доволно дете.“ Преку ова „упатство“ читателите доаѓаат до сознание дека книгата е наменета за сите, барем за сите кои во себе го негуваат детето. Детето кое секој од нас треба да го чува и негува за да можеме во континуитет да се развиваме во квалитетни и вистински личности. Мек повез 44 стр. Формат: 14 х 20

Останати производи од оваа група

Во кошничка

300,00 ден.
240,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
240,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
240,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места