Додади коментар

КРАДЕЦ НА ИНТЕРНЕТ

КРАДЕЦ НА ИНТЕРНЕТ

300,00 ден.
240,00 ден.
Шифра на производ: 7600884

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

КРАДЕЦ НА ИНТЕРНЕТ (и други пиеси за деца) Ванчо Полазаревски Крадец на интернет е вонредно бујна и богата збирка пиеси која на детето му овозможува прекрасни мигови на учење и осознавање на бројни поими кои му се потребни во неговиот развој. Бидејќи концептуално е современо осмислена и визуелно привлечна, бездруго ќе си го најде својот пат до најмладите читатели. Мек повез 86 стр. Формат: 14 х 20

Останати производи од оваа група

Во кошничка

300,00 ден.
240,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
240,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
240,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места