ГЛУВАРКА ДУВНАТА ОД ДЛАНКА

Додади коментар

ГЛУВАРКА ДУВНАТА ОД ДЛАНКА

ГЛУВАРКА ДУВНАТА ОД ДЛАНКА

250,00 ден.
200,00 ден.
Шифра на производ: 7600887

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ГЛУВАРКА ДУВНАТА ОД ДЛАНКА Јовица Ивановски Глуварка дувната од дланка е избор од поезијата на Јовица Ивановски, напишана во текот на последниве десет години. Мек повез 200 стр. Формат: 14 х 20

Останати производи од оваа група

Во кошничка

100,00 ден.
80,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
240,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
160,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
240,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
240,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места