101 ПРИКАЗНА И БАСНА ЗА ДЕЦА

Додади коментар

101 ПРИКАЗНА И БАСНА ЗА ДЕЦА

101 ПРИКАЗНА И БАСНА ЗА ДЕЦА

490,00 ден.
392,00 ден.
Шифра на производ: 7500990

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Прекрасна збирка од безвремени приказни за деца: басни, традиционални народни приказни, легенди и митови од целиот свет. Тврд повез 101 страница 22 х 28,5 см

Останати производи од оваа група

Во кошничка

490,00 ден.
392,00 ден.
Во кошничка

220,00 ден.
Во кошничка

295,00 ден.
236,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
100,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
392,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места