20 НЕВЕРОЈАТНИ ЕКОХЕРОИ

Додади коментар

20 НЕВЕРОЈАТНИ ЕКОХЕРОИ

20 НЕВЕРОЈАТНИ ЕКОХЕРОИ

490,00 ден.
Шифра на производ: 7500989

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Неверојатни приказни Ова издание ги раскажува неверојатните приказни за 20 неверојатни суперхерои кои ја спасуваат нашата планета. 20 приказни за луѓе со големи соништа, голем талент и неверојатна упорност кои станаа екохерои! Тврд повез 88 страници 23,5 х 26,5

Останати производи од оваа група

Во кошничка

2000,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места