Додади коментар

ОТКРИВАМЕ ОКЕАНИ ВО 4Д

ОТКРИВАМЕ ОКЕАНИ ВО 4Д

290,00 ден.
Шифра на производ: 7500988

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ЗА СИТЕ ЉУБИТЕЛИ НА ОКЕАНИТЕ! Книгата е мошне несекојдневно и неверојатно издание! Таа ќе ти помогне да го откриеш таинствениот подводен свет и да ги сретнеш необичните и фантастични жители на океаните! Запознај се со нив преку најневеројатното патување со подморница. Откриј ги сите тајни на океаните! Добре дојде во светот на агументирана реалност! Искористи го овој QR код за да ја преземеш бесплатно апликацијата и да го активираш овој производ. Употреби ја апликацијата за да ги скенираш страниците обележани со посебен знак и уживај во магијата! Тврд формат 21,5 х 30,5 см 29 страници

Останати производи од оваа група

Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

290,00 ден.
Во кошничка

395,00 ден.
Во кошничка

780,00 ден.
Во кошничка

395,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места