ФЛАМИНГА - БОЕНКА

Додади коментар

ФЛАМИНГА - БОЕНКА

ФЛАМИНГА - БОЕНКА

120,00 ден.
96,00 ден.
Шифра на производ: 7500968

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Книгата „Фламинга“ е боенка за деца која содржи многу страници за боење. Детето ќе ужива во прекрасните илустрации и ќе ги бои по желба.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

420,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
160,00 ден.
Во кошничка

290,00 ден.
116,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места