ОБЛИГАЦИОНО ПРАВО

Додади коментар

ОБЛИГАЦИОНО ПРАВО

ОБЛИГАЦИОНО ПРАВО

1500,00 ден.
Шифра на производ: 7300613

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Гале Галев и Јадранка Дабовиќ – Анастасовска Учебникот „Облигационо право“ е наменет првенствено за студентите на правните студии, но може да биде подеднакво интересен и корисен за оние кои имаат правничка наобразба и за сите што бараат одговор на определено прашање од секојдневието, а првпат се сретнуваат со институти од правната наука или првпат зачекоруваат низ правните лавиринти. Тврд повез 800 страници 17 х 24,5 см

Останати производи од оваа група

Во кошничка

100,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

500,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места