АНАТОМИЈА НА ЧОВЕКОТ - РАКА И ГРАДЕН КОШ

Додади коментар

АНАТОМИЈА НА ЧОВЕКОТ - РАКА И ГРАДЕН КОШ

АНАТОМИЈА НА ЧОВЕКОТ - РАКА И ГРАДЕН КОШ

360,00 ден.
252,00 ден.
Шифра на производ: 7300103

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Автор: Аница Карговска – Клисарова Мек повез 237 страници 16,5 х 24 см

Останати производи од оваа група

Во кошничка

400,00 ден.
280,00 ден.
Во кошничка

756,00 ден.
529,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

400,00 ден.
280,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
315,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места