КНИГА ЗА ПАТУВАЊЕ ПО СВЕТОТ

Додади коментар

КНИГА ЗА ПАТУВАЊЕ ПО СВЕТОТ

КНИГА ЗА ПАТУВАЊЕ ПО СВЕТОТ

500,00 ден.
425,00 ден.
Шифра на производ: 7500958

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Книга со прозорчиња Неверојатно патување низ петте континенти Отвори ги прозорчињата и научи многу нешта за познатите светски градови! Придружи ни се на ова чудесно патување и откриј многу интересни нешта за најневеројатните градови во светот. Тврд повез 12 тврди страници со прозорчиња 23.5 см х 28.5 см

Останати производи од оваа група

Во кошничка

160,00 ден.
112,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
105,00 ден.
Во кошничка

215,00 ден.
183,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
128,00 ден.
Во кошничка

220,00 ден.
198,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места