Анатомија на човекот ОСТЕОЛОГИЈА

Додади коментар

Анатомија на човекот ОСТЕОЛОГИЈА

Анатомија на човекот ОСТЕОЛОГИЈА

200,00 ден.
Шифра на производ: 7300110

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Мек повез 196 страници 16,5 х 23,5 см

Останати производи од оваа група

Во кошничка

756,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
Во кошничка

690,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места