Невролошки преглед

Додади коментар

Невролошки преглед

Невролошки преглед

450,00 ден.
Шифра на производ: 7300142

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Автор – Арбен Н. Таравари Ова издание содржи 16 поглавја од областа на неврологијата кои се детално обработени, доволно добро објаснети и илустрирани со адеквтни слики коишто помагаат за подобро разбирање на опишаните содржини. Изданието е наменето за специјализантите по неврологија и специјализантите по сродние дисциплини, како и на студентите по општа медицина. Мек повез 276 страници 17 х 23 см

Останати производи од оваа група

Во кошничка

100,00 ден.
Во кошничка

1300,00 ден.
Во кошничка

400,00 ден.
Во кошничка

500,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места