Додади коментар

Збирка задачи по математика

Збирка задачи по математика

350,00 ден.
315,00 ден.
Шифра на производ: 513302

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Автори - Илија Јанев и Јован Илиевски Збирка задачи по математика за трета година средно образование. Мек повез 344 страници 17 х 24 см

Останати производи од оваа група

Во кошничка

100,00 ден.
90,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
90,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
180,00 ден.
Во кошничка

70,00 ден.
56,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
90,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места