Експерименти скапоцени камења

Додади коментар

Експерименти скапоцени камења

Експерименти скапоцени камења

600,00 ден.
510,00 ден.
Шифра на производ: 2Л48953

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Научен комплет за откривање на минералите на нашата планета. Во пакетот ќе најдете блок малтер за копање со специјалните алатки и покрај тоа, големиот дидактички постер за откривање на многу куриозитети за скапоцените скапоцени камења.

Производител

Лисциани

Останати производи од оваа група

Во кошничка

450,00 ден.
382,00 ден.
Во кошничка

2200,00 ден.
1870,00 ден.
Во кошничка

1250,00 ден.
1000,00 ден.
Во кошничка

960,00 ден.
816,00 ден.
Во кошничка

900,00 ден.
450,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места