Додади коментар

Микроскоп

Микроскоп

1300,00 ден.
1105,00 ден.
Шифра на производ: 2Д621092

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Откријте го невидливиот микрокосмос со едукативниот микроскоп Luna Toys! Тој е богато опремен со помошни алатки и леќи за зголемување од 100-1200x кои ги прават набљудувањата уште пофантастични! Идеална едукативна игра која секое дете ќе го воведе во светот на науката. Марка: Luna Toys. Димензии: 26x18x7,5 cm. Погоден за деца од 3+ години.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

900,00 ден.
450,00 ден.
Во кошничка

900,00 ден.
450,00 ден.
Во кошничка

1300,00 ден.
1040,00 ден.
Во кошничка

1600,00 ден.
1360,00 ден.
Во кошничка

3100,00 ден.
2635,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места