Додади коментар

ЖИВОТНИТЕ ОД СВЕТОТ

ЖИВОТНИТЕ ОД СВЕТОТ

750,00 ден.
638,00 ден.
Шифра на производ: 7500974

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Ова издание претставува звучна книга која овозможува при допир детето да ги слушне звуците на животните од светот. Допри, почувствувај и слушни! Допри го клунот на папагалот и косичката на алпаката, почувствувај колку е меко крзното на коалата и слушни ги нивните стихови! Тврд повез 22 х 22 см 12 страници со посебен тврд повез и заоблени страницикои се наменети и приспособени за деца на помала возраст за лесно и безбедно користење.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

430,00 ден.
344,00 ден.
Во кошничка

756,00 ден.
529,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
245,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места