Мојата прва книга со прозорчиња – ЕМОЦИИ

Додади коментар

Мојата прва книга со прозорчиња – ЕМОЦИИ

Мојата прва книга со прозорчиња – ЕМОЦИИ

340,00 ден.
Шифра на производ: 7500954

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Изданието содржи 6 волшебни прозорчиња, симпатични илустрации комбинирани со неверојатен механизам: учењето како да се искажуваат емоциите никогаш не било олку... волшебно! Отвори го прозорчето на оваа страна и ќе видиш што се случува кога неправилно ги искажуваш! Отвори го прозорчето на оваа страна и ќе видиш што се случува кога правилно ги искажуваш! Тврд повез 19.5 х 20 см 12 страници со 6 волшебни прозорчиња

Останати производи од оваа група

Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места