Мојата прва книга со прозорчиња – ВОЛШЕБНИ ЗБОРОВИ

Додади коментар

Мојата прва книга со прозорчиња – ВОЛШЕБНИ ЗБОРОВИ

Мојата прва книга со прозорчиња – ВОЛШЕБНИ ЗБОРОВИ

340,00 ден.
272,00 ден.
Шифра на производ: 7500955

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Изданието содржи 6 волшебни прозорчиња, симпатични илустрации комбинирани со неверојатен механизам: учењето ВОЛШЕБНИ ЗБОРОВИ никогаш не било олку... забавно! Отвори го прозорчето на оваа страна и ќе видиш што не треба да направиш за да постапиш правилно! Отвори го прозорчето на оваа страна и ќе видиш што треба да направиш за да постапиш правилно! Тврд повез 19.5 х 20 см 12 страници со 6 волшебни прозорчиња

Останати производи од оваа група

Во кошничка

120,00 ден.
96,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
280,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
96,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.
Во кошничка

340,00 ден.
272,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места