Додади коментар

Лавиринти

Лавиринти

290,00 ден.
232,00 ден.
Шифра на производ: 7500972

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Ова издание нуди дигитално искуство со пиши-бриши страници и џиновски постер. Земи фломастер и обиди се да го пронајдеш патот низ секој лавиринт. Благодарение на пиши-бриши страниците, може да се обидуваш одново и одново! Скенирај го QR кодот со твојот паметен телефон. На овој начин, ќе добиеш пристап до играта лавиринт која е полна со изненадувања! Мек повез 210 х 297 мм 24 страници

Останати производи од оваа група

Во кошничка

320,00 ден.
192,00 ден.
Во кошничка

780,00 ден.
468,00 ден.
Во кошничка

440,00 ден.
264,00 ден.
Во кошничка

440,00 ден.
352,00 ден.
Во кошничка

399,00 ден.
239,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места