Додади коментар

Ранец со тркалца

Ранец со тркалца

1100,00 ден.
880,00 ден.
Шифра на производ: 2102976

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ранец со тркалца - Спајдермен; димензии 26*31*10 см.; материјал полиестер 65%, ЕВА 35%.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

750,00 ден.
Во кошничка

750,00 ден.
Во кошничка

1100,00 ден.
Во кошничка

999,00 ден.
Во кошничка

1100,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места