Додади коментар

Куфер, мал

Куфер, мал

3500,00 ден.
2975,00 ден.
Шифра на производ: 2НС1094

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

КУФЕР ПВЦ МАЛ 39*20*47,5СМ. ТЕГЕТ БОЈА; 4 ДУПЛИ ТРКАЛЦА, ТЕЛЕСКОПСКА РАЧКА, РАЧКА НА ВРВ И ОД СТРАНА НА КУФЕРОТ; МАТЕРИЈАЛ: АБС.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

4000,00 ден.
3400,00 ден.
Во кошничка

4500,00 ден.
3825,00 ден.
Во кошничка

5000,00 ден.
4250,00 ден.
Во кошничка

4000,00 ден.
3400,00 ден.
Во кошничка

3000,00 ден.
2550,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места