Додади коментар

Куфер, голем

Куфер, голем

4500,00 ден.
Шифра на производ: 2НС1092

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

КУФЕР ПВЦ ГОЛЕМ 47*28*70СМ. ТЕГЕТ БОЈА; 4 ДУПЛИ ТРКАЛЦА, ТЕЛЕСКОПСКА РАЧКА, РАЧКА НА ВРВ И ОД СТРАНА НА КУФЕРОТ; МАТЕРИЈАЛ: АБС.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

3000,00 ден.
Во кошничка

3500,00 ден.
Во кошничка

3000,00 ден.
Во кошничка

5000,00 ден.
Во кошничка

3000,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места