Додади коментар

Торба

Торба

1500,00 ден.
1275,00 ден.
Шифра на производ: 2Ш3949

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ТОРБА СПОРТСКА 38*25*15СМ. ФРОЗЕН 2 Може да се користи и како торба за патување.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1275,00 ден.
900,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места