Додади коментар

Куфер

Куфер

3000,00 ден.
2100,00 ден.
Шифра на производ: 2Ш3925

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

КУФЕР ДЕТСКИ СО ТРКАЛЦА 34*52*17СМ. 3Д ФРОЗЕН 2

Останати производи од оваа група

Во кошничка

3000,00 ден.
2100,00 ден.
Во кошничка

7000,00 ден.
5950,00 ден.
Во кошничка

5000,00 ден.
4250,00 ден.
Во кошничка

5500,00 ден.
4675,00 ден.
Во кошничка

5500,00 ден.
4675,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места