Додади коментар

Куфер

Куфер

3000,00 ден.
Шифра на производ: 2Ш3673

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

КУФЕР ДЕТСКИ СО ТРКАЛЦА 34*52*17СМ, 3Д КАПЕТАН АМЕРИКА

Останати производи од оваа група

Во кошничка

3000,00 ден.
Во кошничка

3000,00 ден.
Во кошничка

3000,00 ден.
Во кошничка

3500,00 ден.
Во кошничка

4500,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места