Мојот танчарски дневник

Додади коментар

Мојот танчарски дневник

Мојот танчарски дневник

350,00 ден.
Шифра на производ: 7500957

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Со многу лепенки и активности Дали посакуваш да бидеш танчарка или веќе си тоа? Тогаш овој дневник е совршен за тебе за да откриеш многу нешта за неверојатниот свет на танците! Занимливости за различните танци, облеки, додатоци, видови музика... Упатства да научиш како да си направиш свој балетски фустан или хавајско луау парео, како самата да си направиш извиткан кок или да си ја бојосаш косата како рок-ѕвезда. Многу разнобојни лепенки со твоите омилени балерини! Тврд повез 63 страници

Останати производи од оваа група

Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

329,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места