Додади коментар

Куфер, среден

Куфер, среден

4200,00 ден.
2940,00 ден.
Шифра на производ: 2Г11634601

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Среден куфер. Црна боја. Димензии - 43x68x26

Останати производи од оваа група

Во кошничка

3000,00 ден.
2550,00 ден.
Во кошничка

3000,00 ден.
2550,00 ден.
Во кошничка

3000,00 ден.
2550,00 ден.
Во кошничка

5000,00 ден.
3500,00 ден.
Во кошничка

4500,00 ден.
3150,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места