Додади коментар

Куфер, мал

Куфер, мал

3500,00 ден.
2450,00 ден.
Шифра на производ: 2Г11632208

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Мал куфер. Црвена боја. Димензии - 39x55x20

Останати производи од оваа група

Во кошничка

4500,00 ден.
3150,00 ден.
Во кошничка

3000,00 ден.
2550,00 ден.
Во кошничка

5000,00 ден.
3500,00 ден.
Во кошничка

3000,00 ден.
2550,00 ден.
Во кошничка

3000,00 ден.
2550,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места