Додади коментар

Куфер, среден

Куфер, среден

4500,00 ден.
3150,00 ден.
Шифра на производ: 2Г11404601

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Среден куфер. Црна боја. Димензии - 42x69x26

Останати производи од оваа група

Во кошничка

4500,00 ден.
3150,00 ден.
Во кошничка

3000,00 ден.
2550,00 ден.
Во кошничка

3000,00 ден.
2550,00 ден.
Во кошничка

3000,00 ден.
2550,00 ден.
Во кошничка

4500,00 ден.
3150,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места