ТАШНА КАРТОНСКА СО РАЧКА, 310*240мм.

Додади коментар

ТАШНА КАРТОНСКА СО РАЧКА, 310*240мм.

ТАШНА КАРТОНСКА СО РАЧКА, 310*240мм.

190,00 ден.
Шифра на производ: 2Н19703

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Останати производи од оваа група

Во кошничка

75,00 ден.
Во кошничка

70,00 ден.
Во кошничка

220,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

75,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места