ФЛОМАСТЕРИ ЏОТО ДЕБЕЛИ 1/24-5

Додади коментар

ФЛОМАСТЕРИ ЏОТО ДЕБЕЛИ 1/24-5

ФЛОМАСТЕРИ ЏОТО ДЕБЕЛИ 1/24-5

380,00 ден.
Шифра на производ: 2Д455000

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Висококвалитетни џамбо фломастери, 24 интензивни бои, дијаметар на врв 5мм.; се перат лесно само со вода; не се токсични.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

420,00 ден.
Во кошничка

420,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

550,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места